Montaż klimatyzacji – Jastrzębie Zdrój

Posted · Add Comment

 Klimatyzacja - Jastrzębie Zdrój   Zarówno w okresie letnim, wiosennym, jak i jesiennym bardzo duży wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie, czy to w pracy, czy w domu ma doskonała  jakość powietrza. Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji i klimatyzatorów w Jastrzębiu Zdroju. Nasi fachowcy dojadą do Państwa i przeprowadzą niezbędne prace przy naprawie, bądź instalacji wysokiej jakości sprzętu.

Działamy na terenie całego Śląska, a wśród naszych stałych klientów znajdują się także firmy i osoby prywatne z Jastrzębia Zdroju.

Gwarantujemy fachowe podejście, doskonałą jakość wykonania, a także co bardzo ważne najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje długoletnią i bezawaryjną pracę poszczególnych podzespołów. Doskonale wiemy iż połowa sukcesu to precyzyjny montaż oraz odpowiednia konfiguracja systemu klimatyzacji. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy i przedsiębiorstwa, ale także osoby prywatne – ze względu na rosnące temperatury latem klimatyzacja doskonale sprawdzi się także w mieszkaniu. 

Tylko u nas zamontujesz klimatyzację z 25% RABATEM!

 
 
 

Kontakt do naszego biura

44-240 - Żory
ul. Wodzisławska 10a
tel.fax. 32 435 27 66
biuro@teleenergia.pl
anteny@teleenergia.pl
info@teleenergia.pl