Sprzedażą i montażem anten satelitarnych i naziemnych zajmujemy się już kilkanaście lat! Doskonale wiemy jak ważny jest dziś dostęp do mediów! Za wszelką cenę chcemy by Państwa odbiór był na najwyższym poziomie!

BR_EPS_013_14

Profesjonalny montaż i obsługa instalacji satelitarnej – odbiorcy prywatni oraz wszelkiego rodzaju firmy (obsługujemy hotele, restauracje, szkoły, urzędy i wiele innych)

     W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę części do montażu i serwisowania anten satelitarnych oraz naziemnych. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów różnych firm – zarówno tych z najwyższej półki, jak i tych tańszych. Na każdy zakupiony produkt otrzymujecie Państwo gwarancję. Co ważne – przy zakupie naszego sprzętu można negocjować cenę montażu! Poniżej prezentujemy Państwu asortyment naszego sklepu wraz z obszernym opisem zastosowania i montażu. Wśród aktualności znajdą się także porady i podpowiedzi naszych techników, którzy posiadają nawet 30 letnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu systemów odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej. Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup, warto posłuchać porad i podpowiedzi. Wśród produktów oferowanych w stałej sprzedaży znajdziecie Państwo miedzy innymi:

– anteny satelitarne i naziemne
– konwertery
– wszelkiego rodzaju kable
– mocowania i statywy anten
– tunery do odbioru telewizji
– wiele innych, niezbędnych podzespołów.

Montując z nami zestaw satelitarny otrzymujecie Państwo także rabaty na montaż i serwis! CI I PODPOWIEDZI DOTYCZĄCE MONTAŻU ANTEN SATELITARNYCH