Montaż i serwis klimatyzacji Żory i okolice

Posted · Add Comment

klimatyzacja - zory Montażem klimatyzacji w biurach, domach prywatnych, czy mieszkaniach zajmujemy się od lat. Doskonale wiemy jaki sprzęt wybrać i jak zamontować całość, by instalacja służyła Państwu przez długie lata. Oprócz montażu klimatyzacji w naszej stałej ofercie także serwis i konserwacja klimatyzacji. Działamy na terenie całego Śląska, w tym także w Żorach. Poniżej prezentujemy Państwu efekty pracy naszych specjalistów w jednym z marketów w Żorach.

Klimatyzacja w Żorach – montaż, serwis, konserwacja urządzeń

Całość instalacji składa się z jednostek zewnętrznych oraz wewnętrznych. Urządzenia z powodzeniem zapewnią wewnątrz pomieszczenia optymalną temperaturę zarówno dla klientów sklepu, jak i pracowników. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych, co zapewni Państwu bezawaryjną pracę nawet w najbardziej upalne dni. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami w celu ustalenia warunków współpracy z naszym fachowcami. 

 

Usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych wykonujemy w całych Żorach i okolicach, między innymi w dzielnicach i osiedlach Żor: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój, osiedle Księcia Władysława, osiedle Powstańców Śląskich, osiedle 700-lecia Żor, osiedle Władysława Sikorskiego, osiedle Wojciecha Korfantego, osiedle Władysława Pawlikowskiego.

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twojej klimatyzacji:

+48 669 77 97 76