serwis_anten

Gwarantujemy nie tylko dobry odbiór kanałów telewizyjnych, ale także dobry odbiór na linii klient – firma.

       Teleenergia.pl to przede wszystkim grono usług zapewniających Państwu odbiór telewizji satelitarnej oraz naziemnej. Sprzedażą asortymentu związanego z dystrybucją sygnału telewizyjnego zajmujemy się od ponad kilkunastu lat. Do tej pory zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie nie tylko w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu, ale także w montażu systemów do odbioru telewizji. Zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u najlepszych specjalistów, podzespoły sprzedawane w naszym sklepie pochodzą z najwyższej półki, a dzięki temu, że jesteśmy stałym odbiorcą, jesteśmy w stanie walczyć o sprzęt w najbardziej konkurencyjnych cenach. Zależy nam bowiem na tym, by Państwa odbiór był jak najlepszy i możliwie jak najtańszy. O wysokiej jakości naszych usług dodatkowo może świadczyć fakt, iż zaopatrują się u nas nie tylko prywatni odbiory, ale także ogromne firmy – obsługujemy hotele, restauracje i wiele innych. Działamy nie tylko na terenie Żor i okolic – posiadamy również stałych odbiorców w Rybniku, Pszczynie, Wodzisławiu Śląskim, a nawet Katowicach. W przypadku montażu zestawów do odbioru telewizji istnieje w naszym sklepie możliwość negocjacji cen. 

Oprócz podzespołów oraz montażu zestawów do odbioru telewizji, w naszej stałej ofercie znajduje się również instalacja zestawów do monitoringu przemysłowego. Obecnie każda firma, której zależy na majątku własnym, stosuje różnego rodzaju zabezpieczenia. Najlepszym z nich nadal jest monitoring stały poszczególnych obiektów, dlatego jeśli poszukujecie Państwo firmy na terenie Śląska, świadczącej tego typu usługi – zapraszamy do naszego biura, specjaliści wytłumaczą – objaśnią wszelkie zawiłości związane z monitoringiem. 

FOTO_BANER3

Jak w prosty sposób zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

       W naszej najnowszej ofercie znajdziecie Państwo również ofertę montażu i sprzedaży systemów fotowoltaicznych. Obecnie wszyscy cenimy sobie oszczędność, a gdy chodzi o oszczędność energii elektrycznej, która z roku na rok jest coraz droższa, staramy się na każdy możliwy sposób zaoszczędzić – wymieniamy żarówki na ledowe, instalujemy oszczędne ogrzewanie itp. itd. Tymczasem jest inny sposób na oszczędność, a niebawem także zarobek. Wyobraźcie sobie Państwo panele fotowoltaiczne, które nie tylko podgrzewają wodę, ale także produkują prąd, który niebawem będzie można w Polsce sprzedawać. A zatem mamy tutaj prosty sposób nie tylko na oszczędność , ale również na zarobek. Nasi specjaliści od kilku miesięcy wdrażają się w tajniki fotowoltaiki, a wszystko po to by mieszkańcy Żor, Rybnik, Pszczyny, całego Śląska mogli obniżać rachunki za prąd, a także zarabiać na energii elektrycznej. Na czym polega fotowoltaika? Zapraszamy do naszego poradnika – Fotowoltaika na Śląsku – zobacz szczegóły dotyczące systemów fotowoltaicznych. 

Zapraszamy do współpracy !