Montujemy, serwisujemy, odgbrzybiamy klimatyzacje Latem gdy temperatura otoczenia rośnie, rośnie także zainteresowanie sposobami na schłodzenie powietrza w naszym domu, czy biurze. Coraz częściej decydujemy się na rozwiązania  nowoczesne, dlatego wybieramy klimatyzację, która zimą może nam służyć jako źródło ciepła. Aby jednak cieszyć się jak najdłużej świeżością powietrza oraz zdrowych chłodem powinniśmy wybrać urządzenie najwyższej jakości. Firma TELEENERGIA posiada w swojej ofercie sprzęt, który zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby. Oprócz zakupu klimatyzatora w naszej firmie oferujemy także montaż urządzenia i jago konserwację! Gwarantujemy tym samym długoletnie, bezproblemowe działanie poszczególnych podzespołów klimatyzacji! 

Klimatyzacja na Śląsku W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo między innymi niezawodne systemy klimatyzacyjne firmy Sharp, Vivax, Panasonic i wiele innych. Urządzenia tych firm wykorzystują siłę jonów, podobnych do tych wytwarzanych w naturze, system wydajnego sterowania nawiewem powietrza wzoruje się na kształcie ptasich skrzydeł – co oczywiście dodatkowo poprawia to wydajność klimatyzacji. Klimatyzatory wykorzystują naturalny ruch powietrza, zwany „efektem Coanda”, aby zapewnić równomierne schłodzenie lub nagrzanie pomieszczenia. Trzeba bowiem pamiętać iż klimatyzacji nie tylko schładza nam pomieszczenie, ale także jest w stanie odpowiednio rozgrzać w chłodne dni!

Zapraszamy do naszego biura w Żorach, gdzie przedstawimy pełną ofertę montażu i zakupu poszczególnych urządzeń! Współpracujemy między innymi z takimi firmami jak Sharp, Vivax, czy LG.

Usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych wykonujemy na terenie całego Śląska, między innymi w Żorach, Rybniku, Jastrzębiu Zdroju, Pszczynie, Katowicach, Gliwicach, Wodzisławiu Śląskim czy Raciborzu!

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twojej klimatyzacji:

+48 669 77 97 76