Instalacje multiswitchowe

Posted · Add Comment

Instalacje multiswitchowe pozwalają na sumaryczny odbiór sygnału telewizji naziemnej satelitarnej jak i sygnału radiowego. W naszych instalacjach stosujemy profesjonalny sprzęt zapewniający stabilny odbiór wszystkich sumowanych sygnałów. Poniżej kilka zdjęć wykonanych przez nas instalacji w domach jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Jak widać nasza praca charakteryzuję się dokładnością i estetyką. 

instalacje - multiswichowe

Instalacja multiswitchowa z dystrybucją sygnału z satelity HOT BIRD oraz anteny naziemnej do 10 pokoji. W instalacji użyto sprzet renowowanej fimy Telewes (wiodący producent profesjonalnego sprzętu antenowego). Kable doprowadzon do skrzynki w rurka, całość estetycznie ułożono w skrzynce zamykanej na kluczyk. Dodatkowo w multiswitchu pozostawiono 2 wolne wyjścia pozwalające w przyszłości rozbudować instalację. 

multiswitch 2

W przypadku tego klienta został zastosowany multiswitch sumujący sygnał z satelity Hodbird i Astra oraz sygnał telewizji naziemnej. Sygnał rozprowadzono do 8 pokoi. Poniższe dwa zdjędcia obrazują już bardziej rozbudowaną instalację tak zwaną zbiorczą instalacje AZART w budynku wielorodzinnym, sygnał w tym przypadku został rozprowadzony na ponad 80 punktów dobiorczch zakończonych gniazdem antenowym, dodatkowo sygnał został przelotowo przesłany do kolejnych multiswitchy. 

instalacje antenowe - zbiorcze

 OFERTA SPECJALNA!
Montaż klimatyzacji z 20% rabatem

Zamów montaż w bardzo korzystnej cenie!