Klimatyzacja – Żory

Posted · Add Comment

Od kilku lat klimatyzacja cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród właścicieli firm, czy domów prywatnych. Coraz częściej w Żorach klimatyzację montujemy w mieszkaniach prywatnych. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę rekordowo wysokie temperatury na zewnątrz, również mieszkańcy bloków zaczynają dostrzegać walory optymalnej temperatury w mieszkaniu.

Klimatyzacja typu split - montaż na balkonie w bloku

Tym razem nasi specjaliści montowali klimatyzację typu split w Żorach na ulicy Sikorskiego w jednym z bloków. Instalacja dosłownie w ciągu jednej minuty osiąga zaprogramowaną temperaturę otoczenia. Co ciekawe, dzięki wykorzystanym nowoczesnym urządzeniom, właściciel mieszkania ma możliwość sterowania temperaturą za pomocą WIFI. ciekawostką jest fakt iż jest to pierwsza klimatyzacja tego typu w bloku.

Klimatyzator wewnątrz mieszkania

Liczy się przede wszystkim jakość wykonania oraz sposób podłączenia klimatyzacji. Nasi specjaliści gwarantują solidny oraz estetyczny montaż urządzeń na zewnątrz i wewnątrz mieszkania.

Zapraszamy do naszego biura w Żorach, w którym przedstawimy Państwu ofertę montażu klimatyzacji również w domach, firmach. Zajmujemy się również serwisowaniem, konserwacją klimatyzacji.